--> <

אודות וילה בכפר

וילה בכפר היא מקום נפלא להתנתק בו מקצב החיים המסחרר, להירגע ולהתמסר לשלווה. ברגע שתעמדו בפתח, תגלו שאתם בוילה בהשראת טוסקנה המאופיינת בנגיעה ישראלית חמה ואוהבת.

הסופר עמוס עוז כתב לאחר שנפש בה:

" כאן לא סתם "וילה" ולא סתם "בכפר":
כאן סימפוניה כפרית עדינה ורוגעת
עם נופי הגלבוע עם שבילי העפר
עם לילות צרצרים ופת שחרית שופעת

והכל מתוזמר ביד חן יד אמן:
מגבינות עד תמונות, מקפה עד וילון,
מתפארת שולחן עד קסמי שלוות גן
ממראשות המיטה עד שולחן הסלון.

ויש יד מטפחת, מאור פנים ושלווה,
ועשבי תיבול, קסמי לחם וזית,
זה מקום שנזכור אותו בחיבה;
"כמו יבשת אחרת ובכל זאת כמו בית".PDF

כפר יחזקאל

כפר יחזקאל השוכן למרגלות הגלבוע הוא מושב עובדים ותיק בעמק יזרעאל הפסטורלי, בזכות גובהו כ-10 מטר מעל פני הים תוכלו ליהנות כאן מבריזה כפרית משובחת בסביבה חקלאית זרועת שדות.  
המיקום של וילה בכפר יחזקאל אידיאלי למשפחות מטיילות: מרחק קצר מכם גן לאומי מעיין חרוד, מעיין שנובע מתוך מערה בהר הגלבוע ויוצר סביבת מרגוע מושלמת. המקום מתוחזק היטב על ידי רשות הטבע והגנים, מרבדים מבריקים של דשא, מתקני שעשועים ובמרכז בריכת שחייה ענקית, ניתן לנוח תחת צילי העצים, לטבול רגליים בנחל או להשתכשך בבריכה.
למי שאוהבים לשחות במים טבעיים, אתר הסחנה הסמוך מציע שחייה בינות העצים והטבע הפראי, פיקניקים קסומים ושעשועים לילדים. בגלבוע עצמו תוכלו לתור בעקבות שבילים שעולים  אל עבר פסגת ההר, הנוף מגבוה מרהיב בעוצמתו ושווה את הטיפוס, בין אם עליתם רגלית לאחת מנקודות התצפית של רכס ההרים או נסעתם ברכב, פתחו חלונות ותנו לרוח לפרוע את שיערכם, תוכלו להגיע עד פסגת מלכישוע שגובהה 536 מטר.
הגלבוע פורח בכלניות, צבעונים, נוריות, פרגים, 20 אלף דונם שמרביתם עצי אורן ואם יתמזל מזלכם אולי תראו שפני סלע וקיפודים.

PDF

ידידותי לילדים

המדשאה הגדולה והירוקה להפליא היא כר פורה להשתוללות של הילדים. בימים חמים הם יכולים להתרענן במזרקות המים שעל דק העץ או לטבול בבריכה המחוממת והמקורה חלקית בזמן שאתם נרגעים בג'קוזי או יושבים לנוח במרפסת המקורה. לילדים היותר גדולים יש במתחם שולחן פינג פונג וטרמפולינה..

PDF